Ceník

Ceník 14 denní letecké přepravy

Je tato cena skutečně konečná?

Ano. Cena obsahuje skutečně vše včetně nákupu, platby i případného proclení. Jediným příplatkem může být 21% DPH. Vztahuje se na jakýkoliv produkt s hodnotou nad cca 600 Kč. Pokud tedy objednáváte dražší zboží, raději očekávanou cenu zboží o asi jednu pětinu zvyšte, ať nejste překvapeni při převzetí. Výše celního dluhu závisí na individuálním posouzení českého celníka.

Jak vypočítám cenu zboží?

Jednoduše vynásobte cenu v juanech, kterou vidíte na čínských stránkách, aktuálním kurzem. Pokud je například kurz 3,7 a zboží stojí 100 juanů, nákup bude stát 370 Kč (3,7 krát 100). Jestli si stále nejste jisti, kolik za vybrané zboží ve výsledku zaplatíte se vším všudy, zavolejte nám na číslo 770 602 759 a rádi vám poradíme s vyčíslením celkových nákladů

Garance nejnižší ceny

Potřebujete přepravit něco většího, co váží desítky či stovky kilogramů, takže se vám zdá vypočtená cena příliš vysoká? Napište nám email! Připravíme speciální nabídku na míru vašim potřebám. Cenu dokážeme snížit až o 97%.

Pomoc

Zákaznický servis

Tým Cross Orders
00 420 728 968 706
ahoj@crossorders.cz

Pro podnikatele

honza
Jan Ludvik
00 420 721 423 033
honza@crossorders.cz

Reference

Super nápad a dobré technické provedení, doporučuji :)

Dalibor na Facebooku

Jestli chcete kvalitní elektroniku za polovinu cen na zboží.cz, tohle prostě musíte zkusit. Za mě absolutní spokojenost, vřele doporučuju!

Honza na Firmy.cz

Objednal jsem si Xiaomi Redmi Note 2 přímo ze stránek Xiaomi za polovinu ceny na Heurece! Geniální služba a ještě jednou díky za rychlé vyřízení.

David na Googlu

Užitečné informace

Ceník Reference Kontakt