Jak objednat zboží z Číny

1. Vyhledejte zboží v češtině

Než se vůbec do něčeho pustíte, nainstalujte si webový prohlížeč Chrome od Googlu, jestliže jej ještě nemáte. Díky němu se vám budou zobrazovat čínské stránky automaticky v češtině. Pokud se vám stránky zobrazují i tak jen v čínských znacích, postupujte dle návodu Googlu a přenastavte si prohlížeč Chrome.

Zbozi z ciny vybirejte na overenych cinskych eshopech

2. Uložte si webovou adresu

Následně navštivte jeden z čínských eshopů a jakmile najdete potřebné zboží, uložte si webovou adresu (url) produktu. Budete ji potřebovat během vytváření nové objednávky.

Zkopírujte adresu zboží z číny

3. Zaregistrujte se

Abyste mohli mít zadané objednávky pod kontrolou, potřebujete svůj vlastní účet, do kterého vám nikdo jiný neuvidí. Osobní účet si můžete vytvořit snadno a zdarma na stránkách Cross Orders. Klikněte na tlačítko Nová objednávka nahoře na této stránce, zadejte email a nové heslo a účet vytvořte kliknutím na tlačítko Registrovat.

Nákupt z číny uskutečníte vyplněním nové objednávky

4. Vytvořte objednávku

Teď už stačí jen najít záložku Nová objednávka ve svém nově vytvořeném účtě a zadat první objednávku. V prvním kroku musíte vyplnit zejména webovou adresu požadovaného zboží, kterou jste si již dříve uložili.

Vytvoření objednávky je velice intuitivní

V druhém kroku vyplníte adresu, kam si přejete zboží z Číny dodat a ve třetím kroku již jen potvrdíte právě vytvořenou objednávku.

Pomoc

Zákaznický servis

Tým Cross Orders
00 420 728 968 706
ahoj@crossorders.cz

Pro podnikatele

honza
Jan Ludvik
00 420 721 423 033
honza@crossorders.cz

Reference

Super nápad a dobré technické provedení, doporučuji :)

Dalibor na Facebooku

Jestli chcete kvalitní elektroniku za polovinu cen na zboží.cz, tohle prostě musíte zkusit. Za mě absolutní spokojenost, vřele doporučuju!

Honza na Firmy.cz

Objednal jsem si Xiaomi Redmi Note 2 přímo ze stránek Xiaomi za polovinu ceny na Heurece! Geniální služba a ještě jednou díky za rychlé vyřízení.

David na Googlu

Užitečné informace

Ceník Reference Kontakt