Kde nakoupit

Téměř každý produkt vyjde nejlevněji v Číně, ale musíte vědět, kde nízkou cenu hledat. Zajímavé nabídky doporučujeme hledat zejména na čínském Taobau a Tmallu. Čínský internet je výrazně odlišný od toho českého. Jen zlomek objednávek zachytí menší stránky. Víc jak polovina online objednávek končí v jednom z níže uvedených obchodů.

taobao
tmall
xiaomi

Čínské eshopy

Taobao

Čínské Aukro je skutečným rájem pro všechny milovníky aukčních portálů. Dovedete si vůbec představit gigantickou nabídku nového i použitého zboží, kterou vytváří miliardový trh? Tato odnož Alibaby navíc není zdaleka na vrcholu a každým rokem roste o desítky procent s tím, jak se připojuje stále víc Číňanů k internetu.

Tmall

Tmall se svým konceptem podobá naší Alze. Naleznete na něm zejména značkové zboží. Výhodou tothoto čínského eshopu je právě fakt, že na něm nemůže prodávat každý, ani maminky na mateřské. Na stránce Tmall mohou prodávat jen velké značky včetně těch čínských. Je tak velmi nepravděpodobné, že byste zde našli padělek.

Xiaomi

Jedna z nejatraktivnější značek čínské elektroniky vyniká díky bezkonkurenčnímu poměru mezi cenou a výkonem. Xiaomi proslavily smartphony, avšak dnes by byl hřích myslet si, že značka Xiaomi je pouze na mobilech. Xiaomi se chce přiblížit Samsungu, takže již dnes je v nabídce povedená televize, sluchátka, čistička vzduchu, kopie GoPro kamerky, přenosné hliníkové reproduktory i stále oblíbenější power banky.

Oficiální čínský store má oproti tomu českému hned několik výhod vedle nízké ceny. Nemusíte se bát padělků a novinky jsou zde v prodeji hned od prvního dne po zahájení prodeje. Jen se někdy musíte smířit s tím, že v Číně nejste zdaleka jediní, kdo má o novinku zájem, takže počítejte s odloženou expedicí.

Co nakupovat

V Číně lze nakoupit výhodně téměř vše, takže je velmi těžké vybrat pár příkladů třeba oproti takovému nákupu ve Finsku, které si automaticky řada z nás spojí s lékořicí. I tak jsme se pokusili vybrat několik atraktivních kategorií, které by vám neměly uniknout. Po kliknutí na vybranou kategorii se dostanete přímo na nabídky, které jsme seřadili od nejpopulárnějších po nejméně zajímavé. Ještě před tím si ovšem nezapomeňte stáhnout webový prohliížeč Chrome a aktivovat si automatický překlad do češtiny.

Nákup bez rizika

Ať už se rozhodnete nakoupit kdekoliv, nemusíte se bát, že byste přišli o peníze. Zmíněné čínské eshopy obsahují spoustu prvků, které všem podvodníkům znepříjemňují práci. Stejně jako při platbě se službou PayPal jste i zde kryti třetí stranou, která rozhoduje případné spory mezi prodejcem a zákazníkem. Pokud by vámi objednané zboží čínský prodejce nedoručil do našeho čínského skladu, automaticky transakci stornujeme. Vaše peníze jsou tak v bezpečí a neustále pod kontrolou.

Pomoc

Zákaznický servis

Tým Cross Orders
00 420 728 968 706
ahoj@crossorders.cz

Reference

Super nápad a dobré technické provedení, doporučuji :)

Dalibor na Facebooku

Jestli chcete kvalitní elektroniku za polovinu cen na zboží.cz, tohle prostě musíte zkusit. Za mě absolutní spokojenost, vřele doporučuju!

Honza na Firmy.cz

Objednal jsem si Xiaomi Redmi Note 2 přímo ze stránek Xiaomi za polovinu ceny na Heurece! Geniální služba a ještě jednou díky za rychlé vyřízení.

David na Googlu

Užitečné informace

Ceník Reference Kontakt