Pro podnikatele

Cross Orders vzniklo především jako pomocná ruka pro prodejce zboží. Vychází z potřeb, které dnes obchodníci mají. V dnešním vysoce konkurenčním prostředí musejí společnosti i živnostníci neustále hledat cesty, jak spotřebitelům nabízet zboží za konkurenceschopnou cenu.

Sami jsme v takové pozici několik let byli. Moc dobře tedy víme, jak komplikované je hledat inovativní produkty, komunikovat s partnery na druhé straně zeměkoule a zajistit spolehlivý a cenově výhodný nákup včetně dodání zboží. Proto jsme se rozhodli vytvořit platformu, se kterou odpadnou starosti i zbytečné náklady. Věříme, že pomůžeme nastartovat váš byznys tím správným směrem!

Unikátní know-how pro naše partnery

Existují v podstatě jen dvě možnosti, jak můžete postupovat. Můžete to zkoušet stylem pokusu a omylu nebo si raději sehnat potřebné informace od těch, kteří už pokusy prošli, a tudíž vědí, jak se dostat efektivně k cíli. Ve světě podnikání pokusy zkusila obvykle vaše konkurence, která si své know-how důkladně střeží. My jsme se prodeje zboží z Číny vzdali, což znamená jediné: naše kontakty, zkušenosti i postřehy čekají na ty z vás, kteří si o ně chytře řeknou.

Komplexní služby pro úspěšný byznys

Pomoct vám můžeme zejména v pěti významných oblastech, bez kterých se žádný úspěšný byznys neobejde. Dokážeme provést rychlý průzkum trhu (na globální úrovni), vyhledat levně dodavatele, nakoupit a dodat zboží bez papírování, distribuovat bezpečně jakékoliv produkty a vytvořit rentabilní marketingovou strategii.

Nízká cena dopravy
Bez starostí
Vyhledání dodavatele
Potřebné certifikáty
Návštěva veletrhů v Číně ZDARMA
Bez rizika
Bezplatné platby s nejnižším kurzem
Semináře
TOP kontakty

Průzkum trhu

V Číně, v Polsku i v USA se cítíme jako doma. To jsou tři klíčové státy, protože v jednom z nich obvykle seženete zboží za nejnižší cenu na světě. Rychlostí blesku dokážeme zjistit, kde přesně potřebný produkt nakoupíte nejlevněji včetně všech možných nákladů souvisejících s dovozem.

Vyhledání dodavatele

Jakmile zjistíme, v jaké zemi lze sehnat požadované zboží nejlevněji, pouštíme se do hledání dodavatelů. Hledáme zejména důvěryhodné firmy, které se prokáží potřebnými certifikáty, abyste neměli problémy ani s českými úřady. Ihned po vybrání dodavatele vám můžeme zajistit dodání vzorků, které jsou obvykle zdarma. Ty lze následně otestovat. V případě zájmu umíme zhodnotit za našeho klienta také kvalitu takového vzorku. Některé druhy zboží totiž dokážeme otestovat v praxi i příslušné laboratoři.

Najdeme nejlepší dodavatele

Dodání zboží ve správný čas

Pokud vám bude vše vyhovovat, zboží z Číny už je jen potřeba zaplatit a doručit do českého skladu, odkud jej můžete expedovat do 24 hodin českým zákazníkům. Obvykle nabízíme hned několik řešení, jak dopravu z Číny uskutečnit. Platbu neřešte, vyřešíme ji zadarmo a s nejnižším možným kurzem v ČR. Logistiku umíme navrhout i tak, že vám nikdy nedojde zboží. Z praxe víme, jak klíčové je udržovat zásoby na optimální úrovni, abyste nepřicházeli o zisk.

Levná a spolehlivá distribuce ke spotřebitelům

Je jedno, jestli jste živnostník, který prodá jen 20 kusů zboží za měsíc nebo vlastníte zavedený eshop generující 1 000 objednávek měsíčně. Ve spolupráci s partnery stlačíme náklady na dopravu i za balné na bezkonkurenční cenu. Například balík o hmotnosti 30kg s námi zvládnete posílat jen za 55 korun! Váš systém navíc dokážeme propojit přes API a objednávky se tak budou vyřizovat zcela automaticky bez vašeho zásahu.

Marketing

V našem týmu sedí mimo jiné i specialisté přes marketing. Ovládáme hravě PPC, SEO a další marketingové kanály, abyste byli vidět. Nebojte se nás zeptat. V tom nejhorším případě vám poskytneme jen správný kontakt.

Síla informací

Asi jste si už všimli, že všechny výše uvedené řádky spojuje jedno a to samé. Jsou to informace. V těchto specifických oblastech je i Google krátký. Naštěstí jsme tu my s ochotou podělit se o vše, co byste mohli potřebovat. Vyzkoušejte si spolupráci s námi a získejte know-how, které vám již zítra začne generovat peníze.

Pomoc

Zákaznický servis

Tým Cross Orders
00 420 728 968 706
ahoj@crossorders.cz

Pro podnikatele

honza
Jan Ludvik
00 420 721 423 033
honza@crossorders.cz

Reference

Super nápad a dobré technické provedení, doporučuji :)

Dalibor na Facebooku

Jestli chcete kvalitní elektroniku za polovinu cen na zboží.cz, tohle prostě musíte zkusit. Za mě absolutní spokojenost, vřele doporučuju!

Honza na Firmy.cz

Objednal jsem si Xiaomi Redmi Note 2 přímo ze stránek Xiaomi za polovinu ceny na Heurece! Geniální služba a ještě jednou díky za rychlé vyřízení.

David na Googlu

Užitečné informace

Ceník Reference Kontakt